Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Postup pro převydání SSL certifikátu (vydaného SÚKL) pro komunikaci s IS eRecept

Vzhledem k zvýšenému počtu dotazů ze strany lékařů na obnovu SSL certifikátů pro komunikaci s IS eRecept zveřejňujeme postup pro převydání SSL certifikátu.

Informační systém SÚKL „Externí identity“, umístěný na portálu https://pristupy.sukl.cz automaticky odesílá 30 dní před ukončením platnosti certifikátů notifikaci na emailovou adresu uživatele, která byla zadaná při vydávání certifikátu. Notifikační email obsahuje informaci o blížícím se konci platnosti certifikátu a odkaz na postup pro jeho obnovení (převydání). Pokud nebude certifikát obnoven, dojde k odeslání dalšího upozornění na ukončení platnosti stávajícího SSL certifikátu, a to 7 dní před termínem ukončení platnosti. Pokud ani v tomto případě nedojde k reakci, bude kontaktní osoba daného SSL certifikátu upozorněna na skutečnost, že komunikační certifikát již exspiroval a nadále se s ním nebudete možné přihlásit k systémům SÚKL.

 

 

Převydání SSL certifikátu je možné provést na portálu https://pristupy.sukl.cz.

S dalšími dotazy k převydání SSL certifikátu se prosím obracejte na Callcentrum elektronického receptu (800 900 555), nebo na emailovou adresu erecept@sukl.cz.

PřílohaVelikost
PDF icon navod_pro_obnovu_ssl_certifikatu.pdf447.8 KB