Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Zahájení testování elektronických neschopenek

Dovolujeme si Vás informovat, že v souvislosti se zahájením testování elektronických neschopenek zveřejňuje ČSSZ kontakty, které slouží jako podpora testování i budoucího spuštění do produkčního provozu.

Kontaktní místo pro vyřizování dotazů a stížností pro využívání přístupových certifikátů je call centrum technické podpory eSlužeb, telefonní číslo 800 050 248 (volba 3), případně emailová adresa technicka.podpora@cssz.cz.

Praktické využívání klienty je očekáváno až po napojování lékařských SW v produkčním prostředí, tj. od 1. listopadu 2019.

 

 

 

Další kontaktní místa zřízená v souvislosti s náběhem eNeschopenky:

  • Pro registraci vývojářů k testování, dotazy a hlášení chyb při vývoji je provozována emailová adresa: podpora.eneschopenka@cssz.cz . Vývojáři mohou informace čerpat na https://www.cssz.cz/web/cz/informace-pro-sw-vyvojare
  • Pro dotazy k eNeschopence ZEJMENA z řad  lékařů a poskytovatelů zdravotní péče a zaměstnavatelů je zřízena speciální informační linka 800 222 700, na které jsou poskytovány obecné informace k novým postupům a připravovaným změnám. Pro tuto cílovou skupinu jsou spuštěny rovněž nové webové stránky: https://www.cssz.cz/web/eneschopenka.

Děkujeme za spolupráci.