Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Webová a mobilní aplikace pro práci s CÚeR - PACIENT

Aplikace pro pacienty nabízejí nejvíce možností a ucelený přehled všech předepsaných eReceptů, vystavených ePoukazů a provedených záznamů o očkování (i historických) daného pacienta. Zároveň se jedná nejbezpečnější elektronický způsob předání identifikátoru eReceptu a ePoukazu, jelikož není třeba konkrétní identifikátor nikam zasílat a pacientovi je umožněn náhled na své eRecepty a ePoukazy přímo do Centrálního úložiště elektronických receptů a poukazů. Další výhodou tohoto přístupu je, že pacient má přes aplikaci přístup ke svému eReceptu či ePoukazu vždy, a to bez ohledu na to, jakou cestu předání identifikátoru si prvotně zvolil. V pacientské aplikaci jsou zobrazovány pouze eRecepty a ePoukazy, u kterých došlo při vystavení ke ztotožnění pacienta tak, aby bylo možné daný eRecept a ePoukaz jednoznačně přiřadit konkrétní osobě.

 

 

Webová aplikace pro pacienty

Pro přístup do webové aplikace je třeba vlastnit nový elektronický občanský průkaz (průkaz s čipem), nebo si zřídit účet na www.identitaobcana.cz, přičemž v takovém případě je nezbytné ověření vaší identity na některém z kontaktních míst veřejné správy (CzechPOINT).

Pro její používání je nutné zajistit si souhlas s poskytováním referenčních údajů, které následně slouží, jako potvrzení souhlasu. Postup registrace a aktivace uživatelského přístupu naleznete ZDE.

Ke vstupu do naší webové aplikace využijte prosím následující odkaz:

Vstup do palikace - PACIENT

https://pacient.erecept.sukl.cz

 

Mobilní aplikace pro pacienty

Mobilní aplikace pro pacienty je alternativou k webové aplikaci a má obdobnou funkčnost. 

 

Mobilní aplikace je dostupná ke stažení pro operační systém Android a iOS:

 

Aplikace pro Android                    Aplikace pro iOS

 

Video návody

Video návod pro práci s webovou a mobilní aplikací naleznete ZDE.