Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Aktuality

Od 1.2.2023 dochází ke změně zpracování žádostí o obnovení přístupových údajů pro lékárny.

Systém eRecept je tu s námi již 5 let. V lednu 2018 byla zahájena povinná elektronická preskripce a v průběhu let se eRecept stal běžnou součástí života lékařů, lékárníků i pacientů.

Microsoft vyřazuje z režimu pravidelné podpory dvě verze najednou. Oficiální podpora pro ně skončila 10. ledna 2023.

Rádi bychom Vám tímto poděkovali za Vaši přízeň v tomto roce a těšíme se na další spolupráci v novém roce 2023.

V návaznosti na právní úpravu obsaženou v zákonu č. 314/2022 Sb., kterým se mění zákon č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech), ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony, která nabude účinnosti dne 1. prosince 2022 se mění povinnost lékařů/poskytovatelů zdravotních...

Srdečně Vás zveme na veřejný seminář o aktuálním stavu Národního kontaktního místa pro elektronické zdravotnictví a souvisejících služeb a projektů.

Dovolujeme si Vás informovat, že ve čtvrtek 27.10.2022 (v cca 22 hodin) proběhne release rozhraní eRecept na produkční prostředí.

Dovolujeme si Vás informovat, že ve čtvrtek 22.9.2022 (v cca 22 hodin) proběhne release rozhraní eRecept na produkční prostředí.

eRecept se stal nejprospěšnějším projektem v oblasti eHealth a digitalizace českého zdravotnictví.

Tento článek popisuje proces předepisování zdravotnického prostředku, který vyžaduje schválení zdravotní pojišťovnou. Ukázky obrazovek jsou z webové aplikace pro profesionály SÚKL. Nicméně postup by měl být stejný i při využívání software pro předepisující.