Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

7) Chci začít předepisovat/vydávat individuálně připravované léčivé přípravky s obsahem konopí pro léčebné použití. Jak mám postupovat?

Předepisování a výdej individuálně připravovaných léčivých přípravků s obsahem konopí pro léčebné použití se provádí prostřednictvím lékařského, pro výdej pak lékárnického software (SW).

Lékaři, kteří chtějí předepisovat individuálně připravované léčivé přípravky s obsahem konopí pro léčebné použití a v minulosti již obdrželi přístupové údaje k systému eRecept, musí podat žádost uvedenou na adrese: https://pristupy.sukl.cz (Předepisování léčebného konopí).

Pokud lékař přístupové údaje k systému eRecept ještě nemá, tak je možné si o doplnění specializace požádat přímo v rámci Žádosti zdravotnického pracovníka o vydání přístupových údajů k IS eRecept. Vše tak vyřídí najednou jedinou žádostí.

Předepisování individuálně připravovaných léčivých přípravků s obsahem konopí pro léčebné použití je určeno lékařům, kteří dosáhli specializované způsobilosti uvedené ve vyhlášce č. 236/2015 Sb.

 

Kategorie: 
Pořadí: 
9